צל"ש שר האוצר לעו"ס קלרה חן- כלת פרס העובד המצטיין של עירית נתניה   עובדת סוציאלית מומחית שיקום מנהלת אגף רווחה אזורי רכזת נגישות עירונית בעיריית נתניה    
 -
קלרה חן כיום מנהלת אגף אזורי במינהל הרווחה בנתניה ועד לאחרונה מנהלת היחידה לאדם עם מוגבלות זכתה להיבחר ככלת פרס העובד המצטיין של עירית נתניה בשנת 2017.
קלרה עלתה לתחרות ארצית בה התחרו עובדים מצטיינים מרשויות, ארגונים ומפעלים רבים ברחבי הארץ וזכתה בציון לשבח על פעילותה, יוזמותיה ועבודתה בעירית נתניה.
 
חברי ועדת הפרס ציינו כי קלרה בנתה ופיתחה מגוון שירותים שיקומיים לטובת אנשים עם מוגבלות, בני משפחותיהם והשתלבותם בחברה.
בין השירותים שיזמה והקימה- מעון יום שיקומי "בית גיא", מעון יום לאוטיסטים ,"שולחן עגול" בתחום המוגבלויות, רצף שירותי תעסוקה, מועדונים חברתיים, מרכז יום לנכים קשים, הארכת יום בבתי הספר המיוחדים וקידום נושא הנגישות העירונית. קלרה מקדמת אישורים לבנייה ופיתוח מרכז תעסוקה למזדקנים עם מוגבלות שכלית התפתחותית, פיתחה את המרכז המשלים למשפחה ובימים אלה שוקדת על פתיחת המרש"ל(מרכז רב שירותים לעיוור).
 
כדי לאפשר פיתוח זה בנתה קשרים מסועפים עם תורמים וקרנות ארציות ופיתחה מומחיות בתחום.
קלרה מקדישה את חייה המקצועיים והאישיים לעשייה החברתית- ציבורית בתחום האנשים עם המוגבלות .
מזה כשלושה עשורים עוסקת בעשייה חברתית ואופן ראוי להערכה עמוקה. עשייתה הברוכה נפרשת על פני קשת רחבה של תחומי פעילות, במסגרתם:המרקם האנושי ,אוכלוסית האדם עם מוגבלות ובני משפחתו בנתניה וכלל אגפי העיריה.
 
קלרה הודתה לראשת העיריה הגב' מריים פיירברג איכר ולמנהלת המינהל הגב' רותי גור על האמון ,התמיכה והגיבוי . ראש העיריה הגב' מריים פיירברג איכר קיבלה את קלרה לעבודה אותה כששימשה כמנהלת אגף רווחה העירוני וליוותה את עשייתה במהלך כל השנים . העשייה הנרחבת בתחום אנשים עם מוגבלות התאפשרה רק הודות לתמיכה זו. 
 
ההכרה הארצית בהצטיינותה של קלרה הינה אות כבוד לעיר נתניה ולכלל עובדי העיריה. 
 
קלרה חן המכהנת בין כלל עיסוקיה כחברה ותיקה ומוערכת בוועדה המקצועית של קרן שלם ובוועדות נוספות

הנהלת קרן שלם והצוות מברכים את קלרה על ההישג שמצטרף לזכייתה של קלרה בפרס מצויינות של קרן שלם